Bayka ponownie zapisała się w historii!

Bayka-CH-HUN
Byakuya-Meiji White Oleander
już drugi raz zapisała się w historii rasy. Najpierw, 20 kwietnia Bayka została najmłodszym przedstawicielem Nihon teria z tytułem Młodzieżowego Championa (Bayka wywalczyła Młodzieżowego Championa Słowenii w wieku 9 miesięcy i 2 dni), by pół roku później stać się najmłodszym dorosłym przedstawicielem rasy z tytułem dorosłego Championa (w wieku 15 miesięcy i 2 dni została Championem Węgier). Wszystko dzięki podwójnemu zwycięstwu na wystawach w Komáromie.
19 października Bayka zaprezentowała się dość przeciętnie, mimo tego sędzia Jaroslav Kubala, ten sam, który dał Bayce Młodzieżowe Zwycięstwo Świata, ocenił Baykę doskonale, dając jej CACIB i BOB. Dzięki CACIBowi, Bayka rozpoczęła Międzynarodowego Championa Wystawowego.

Bayka-Wegry

Dzień później Bayka pokazała się wręcz doskonale. Pięknie chodziła, super stała, była bardzo skupiona na Oktawii. Oczywiście, dała się mocno wymacać. Sędziował Węgier Csaba Denk, który nie miał złudzeń. Bayka dostała drugiego CACIBa (dzięki czemu została Championem Węgier) i BOB.

Kolejne wystawy już za niecały miesiąc.