Fuji Championem Chorwacji!

10404330_771587559556528_7813233300263332015_n
W dniach 21 do 23 listopada w Zagrzebiu rozgrywane były trzy wystawy: Klubowa Wystawa Terierów oraz dwie wystawy międzynarodowe. W każdej z tych wystaw mieliśmy swoich przedstawicieli. Na klubową terierów zgłosiliśmy Kerutka i Fujika, a na pozostałe już tylko Fujika.

Wystawę klubową sędziował p. Rony Doedijns z Holandii. Podczas prezentacji w ringu, Keru zachowywał się bardzo dziwnie, a to z uwagi na to, że Fuji miała cieczkę. Mimo tego, sędzia wiedział o co chodzi i przyznał Kerusiowi tytuł Zwycięzca Klubu Teriera Chorwacji. BOB wzięła pewna siebie, cieczkowa Fuji, która bardzo ładnie pokazała się w ringu. Tym samym, Fuji została Młodzieżowym Zwycięzcą Klubu Teriera Chorwacji.

Dzień później, Fuji zaprezentowała się podczas wystawy międzynarodowej. Sędziowała Chorwatka p. Angela Ban, dla której był to debiut w ocenianiu terierów japońskich. Fuji również pokazała, dlaczego to właśnie ona wzięła BOB na World Dog Show w Helsinkach. Dostała CACIB i BOB. W niedzielę odbyła się ostatnia wystawa międzynarodowa. Sędziował p. Bill Leslie z Irlandii, który cztery miesiące wcześniej postawił Fuji na IV BOG na wystawie w Będzinie. Podobnie, jak w piątek i w sobotę, Fuji wywalczyła BOB. Tym samym zakończyła Championat Chorwacji! Jest to jej pierwszy dorosły tytuł.