Poznajcie Tsubasę

hodowla
W marcu 2015 roku wybrałem się do Japonii. Głównym celem podróży były odwiedziny w hodowli Pearl Iris JP, której właścielką jest Junko Fukutani. Poleciałem tam przede wszystkim po psa.

27 marca do Polski wrócił ze mną Pearl Iris JP Tsubasa, pieszczotliwie nazywany przez nas Tsubasa. Urodził się 9 listopada 2014 roku. Był największy w miocie. Obok Tsubasy urodziły się dwie suczki i jeszcze jeden piesek (wszyscy zostali w Japonii). Rodzicami miotu są: pies Ozaki Farm JP’S Gokuu oraz suczka Crystal Of Cosmo Land JP.

Z Tsubasą mamy związane bardzo duże plany dotyczące naszej hodowli terierów japońskich. Jest to jeden z trzech psów w Europie, drugi w naszym domu. Pozostali przedestawicieli tej rasy w Europie, to suczki.

Tsubasa bardzo dobrze rozwija, obecnie jest na etapie wymiany ząbków. Ma bardzo pogodny, chociaż czasami zadziorny charakter. uwielbia ciągłe zabawy, głównie z Keru. Kocha jedzenie. W połowie kwietnia rozpoczęliśmy treningi przygotowujące go do wystaw. Z pewnością zostanie wkrótce zaprezentowany na polskich ringach. Główną tegoroczną imprezą Tsubasy będzie Euro Dog Show w Oslo, na którą został już zgłoszony.


tsubasa1
tsubasa2
tsubasa
tsubasa3