Trzy wystawy przed Euro Dog Show

tsubasa-bedzin

Przełom lipca i sierpnia to doskonały termin na trening przed Euro Dog Show. Wraz z Tsubasą zaliczyliśmy w tym czasie trzy wystawy.

23 lipca w Konopiskach odbyła się Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych. Sędziowała nam Maria Zasada. Tsubasa pokazał się naprawdę fantastycznie. Pięknie stał na stole, wspaniale prezentował się w ringu. Zasłużenie otrzymał BOB. Na ringu honorowym był równie dobrze, ale nie został zauważony przez sędzinę.

Tydzień później w Będzinie odbyła się Krajowa Wystawa Psów Rasowych. Sędziował Adam Stasiak. Tsubaska również zaprezentował się bardzo ładnie. To wystarczyło, by w ringu otrzymać BOB. Jednak to za mało, by terier japoński został zauważony na ringu honorowym.

Podobnie jak 13 sierpnia w Bytomiu. W ringu Tsubaska był oceniany przez Monię Kuriatę-Okarmus. Tsubasa pokazał się średnio w ringu, ale to głównie przez chaotyczny plan sędziowania. Nie zdążyłem go jeszcze opanować, a już musieliśmy wchodzić na ring. Tsubasa otrzymał BOB. Na ringu honorowym sędzina nie wiedziała co to za rasa, dlatego trudno było się spodziewać sukcesów. Niemniej jednak, Tsubasa pokazał się naprawdę bardzo ładnie.

Teraz przed nami Euro Dog Show.