Wystawowa Fuji w Bydgoszczy

FujikKolejne wystawy w tym roku zaliczyła nasza Fuji. Wraz z Oktawią wybrała się do Bydgoszczy na V Nocną Wystawę Psów Rasowych oraz X Walentynkową Wystawę Psów Rasowych, które odbyły się 8 i 9 lutego.

Dziewczyny pierwszy raz wzięły udział w nocnej wystawie. Podczas Nocnej Wystawy Fuji oceniał p. Zdenek Kliment, który nie miał wątpliwości, iż Fuji jest przepięknym terierem japońskim. Fuji startując pierwszy raz w klasie puppy wywalczyła ocenę wybitnie obiecującą i tytuł Best puppy. Na BIS dziewczyny prezentowały się bardzo ładnie, ale sędzia zdecydował się na wybór innych psów.

Następnego dnia, Fuji wzięła udział w Walentynkowej Wystawie. Sędziował jej p. Marian Draganescu z Rumunii. Podobnie jak dzień wcześniej, Fuji pokazała wszystko, co ma w sobie najlepsze. Sędzia nie miał wątpliwości i dał jej tytuł Best puppy. Ponownie na BIS Fuji prezentowała się bardzo dobrze, ale to nie wystarczyło na podium.

Kolejne wystawy i kolejne doświadczenie za nami. Przed nami Krajowa Wystawa Psów Rasowych we Włocławku, która odbędzie się 9 marca.